Informace k táboru 2022 ,,Asterix a Obelix“

Fotogalerie: 

foto z roku 2021 – Letní kemp a tábor Harry Potter:
https://psbutovicka.rajce.idnes.cz/Lipna_u_Potstatu_2021_-_Harry_Potter/
– Letní kemp Křemílek a Vochomůrka:
https://psbutovicka.rajce.idnes.cz/Letni_kemp_2021/
foto z roku 2020 – Tábor – Piráti z Karibiku
https://psbutovicka.rajce.idnes.cz/Tabor_2020_%2C%2CPirati_z_Karibiku/
foto z roku 2019 –  Tábor – Škola superhrdinů
https://psbutovicka.rajce.idnes.cz/Tabor_2019_%2C%2CSkola_superhrdinu%2C%2C/

Adresa tábora:

Táborová základna PS J. A. Komenského Ostrava, Lipná 46, 753 62 Potštát

Odjezd a příjezd autobusu:

Odjezd v 11hod. od rampy za Kotvici. Příjezd kolem 11 hod. (odjezd ze základny v 10hod.)

Pokyny pro rodiče

Vážení rodiče,

moc nás těší Váš zájem o letní tábor pořádaný naší pionýrskou skupinou. Tábor se i letos koná na táborové základně Lipná u Potštátu, nedaleko Hranic na Moravě. Dovolte nám Vás informovat o organizačních a administrativních záležitostech spojených s táborem.

Tábor se koná 23. – 30.7. 2022. Cena je 2700 Kč pro členy PS Butovická a 3000 Kč pro nečleny.

Dokumenty, které je třeba vyřídit před začátkem tábora

▪Část A: Závazná přihláška — nutno odevzdat co nejdříve. V případě naplnění tábora bude pro účast dítěte rozhodující datum přijetí přihlášky. Přihlášku můžete předat hlavnímu vedoucímu PS, kterým je Miroslav Růžička, případně ostatním vedoucím pracujících na PS Butovická, nebo ji naskenovat a podepsanou poslat na e-mail taborbutovice@seznam.cz.

▪Část B: Posudek o zdravotní způsobilosti — odevzdejte nejpozději do 30. 6. 2022. Je možné odevzdat pouze kopii či ho poslat naskenovaný na e-mail taborbutovice@seznam.cz. Posudek musí být potvrzen registrujícím dětským lékařem a podepsán rodiči. Platnost posudku je 24 měsíců od data vystavení (a to i v případě, že je na něm uvedena platnost 12 měsíců). Pokud tedy nedošlo ke změně zdravotního stavu dítěte a máte posudek z loňska, můžete ho využít. Stejně tak pokud máte obdobný platný posudek např. již z jiné organizace, můžete využít ten, není třeba využít náš vzor.

▪Část C: Účastnický list, bezinfekčnost— odevzdává se až v den odjezdu na tábor, tímto dnem také musí být datován. Bez něj není možné dítě na tábor přijmout. Součástí účastnického listu bude i fotokopie průkazu zdravotní pojišťovny. 

Úhradu účastnického poplatku proveďte převodem na účet č. 2900692435/2010. Do 31. března 2022 zašlete nevratnou zálohu ve výši 1000 Kč. Celková úhrada tábora musí být provedena do 31. 5. 2022.  (V případě vládního zákazu pořádání táboru bude platba vrácena.)
Variabilní symbol je datum narození dítěte ve formátu „DDMM“, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.  (Možností je platit tábor na splátky – v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem)

Pokud potřebujete vystavit fakturu (např. kvůli příspěvku od zaměstnavatele či pojišťovny), uveďte tak v závazné přihlášce. Budeme Vás kontaktovat a domluvíme se.

Cílem tábora je poskytnout nejen kvalitně strávený volný čas, ale také u každého účastníka podpořit osobnostní a sociální rozvoj. To vše prostřednictvím kvalitních vedoucích a dobrodružné celotáborové hry na téma „Asterix a Obelix“

Kontakt pro tábor

taborbutovice@seznam.cz

Hlavní vedoucí tábora a PS Butovická: Miroslav Růžička, mobil: 739213844

Dokumenty ke stažení

Závazná přihláška na tábor (části A, B, C)

Část A 2022- závazná přihláška na tábor.

Část B- Posudek o zdravotní způsobilosti .

Část C

Doporučený seznam věcí na tábor

SEZNAM-VĚCÍ-NA-TÁBOR-2022

Řád tábora